Akce.cz

Bohemian Rhapsody

Na Kaplance, Beroun
Typ

Co jsme komu zase udělali?

nám. Krále Jiřího z Poděbrad, Řevnice
Typ

Kudy chodili trempové aneb sejdeme se v Pikovicích

Typ

Pořadatel:KČT odbor Trilobit Barrandov Ročník:9 Loňský počet účastníků:380 Začátek:03.08. 2019 Čas: 6.00–14.00 Místo: Petrov u Prahy (žst) (zelená rokle) Konec:03.08. 2019 Čas: 10.00–20.00 Místo: Pikovice (kemp) Poznámka:Trasy: 10, 18, 25, 35 a 50 km.

ROCKFEST NUČICE 2019

Typ

Rockfest v Nučicích se uskuteční v sobotu 3.8.2019 od 12:00 - 00:00 v Lesoparku (frisbee golfové hřiště). Každá česká kapela snížila svůj honorář a to z důvodu, jelikož chceme část výtěžku z festivalu věnovat společně se skupinami dětskému domovu Klokánek v Hostivicích. Přijďte si s námi užít skvělou hudbu na rodinný festival, který pomůže dětem z dětského domova.

Rockový Královák VII.

Typ

Tradiční rockový festival na zámku v Králově Dvoře letos již 7. ročník. Program: 18.00 RAPETE - rap, metal Beroun 19.00 NO HEROES - rock, indie Beroun 20.00 ZNOUZECTNOST - punk legend Plzeň 21.10 BLACK HILL - hard n heavy Beroun 22.20 INSANIA - rock, metal legend Brno 23.40 BUGR - hard rock Nižbor

Black Day - Oceán a Depeche Mode revival

Typ

Koncert skupiny Oceán a Depeche Mode revival, který pořádá město Králův Dvůr v rámci Kulturního léta města. Na začátek koncertu se můžte, také těšit na DJ Oldu Burdu, který zprostředkuje videoprojekci hudebních klipů nejen z 80. a 90. let. 19:00 DJ Olda Burda hity 80. a 90. let 20:30 Oceán 22:00 Depeche Mode revival

JANEK LEDECKÝ V BEROUNĚ

Typ

Janek Ledecký, stálice československé hudební scény, společně se svou kapelou přiváží do letního kina v Berouně, v rámci svého akustického turné, jedinečný hudební zážitek pod širým nebem. Těšit se můžete na hity jako např. Týna, Proklínám, Na ptáky jsme krátký, Pěkná pěkná pěkná a celou řadu dalších. To vše v originálním akustickém podání s neopakovatelnou atmosférou. Kapacita letního kina je omezena, proto si raději zajistěte vstupenky v předstihu, navíc do 15. srpna 2019 za zvýhodněnou cenu. Nenechte si ujít jedinečný hudební zážitek na unikátním místě!