Akce.cz

Narušitel

Typ

Gabi je nezaměstnaný a navíc není nejmladší. Když mu na úřadu práce nabídnou, aby se staral o zastavení dodávek vody neplatičům, musí přijmout. Nevděčná role je o to nepříjemnější, že dlužníky jsou sousedé, kteří se v době ekonomické krize ocitli ve stejné bídě jako on sám. Když má odpojit vodu i fotbalovému sponzorovi svého syna, a ohrozit tím kariéru milovaného dítěte, ocitá se před těžkým morálním rozhodnutím. Režisérovou inspirací k celovečernímu debutu se stalo zaměstnání otce. Prostý příběh je důmyslně dobarven kontemplativní kamerou věčně ulpívající na zasmušilé tváři hlavního hrdiny, jednoho z předních izraelských herců – Moshe Ivgyho.

Po čem muži touží

Vísecké náměstí 198, 26801 Hořovice

Raubíř Ralf a internet

Prdel rock pro Klubíčko Vol.6