Akce.cz

André Rieu: 70 let mlád

Politických vězňů 445, Beroun-Město, 26601 Beroun
Datum konání

André Rieu oslaví svoje 70 narozeniny koncertem. Diváci tak budou moci shlédnout záznam jeho koncertu z Maastrichtu.

Staříci

Pražská 162, 25264 Velké Přílepy

Modelář

Vlasta Horváth s kapelou

Typ

Zpěvák a multiinstrumentalista Vlasta Horváth po úspěšném vystoupení na pouti opět zavítá do Černošic. Tentokrát vystoupí v pátek 21. 2. od 20.00 v Club Kině, a to se svou kapelou. V loňském roce vydal své čtvrté autorské album s názvem Stále nevěřím, které se těší pozitivnímu ohlasu jak u fanoušků, tak i u odborné kritiky. Hudební kariéra Vlasty Horvátha odstartovala v roce 2005 vítězstvím v pěvecké soutěži Česko hledá Superstar, na hudební scéně tak již letos slaví 15 let. Za debutové album „Místo zázraků“ dostal platinovou desku a v roce 2005 byl diváky zvolen Objevem roku v anketě Český slavík. Na svém kontě má kromě svých čtyř autorských alb řadu hudebních ocenění. Jeho hlas můžete slyšet např. v pohádkové písni Nejkrásnější hádanka nebo v seriálu Horákovi. Jeho tvorba se opírá o velký muzikantský um a také o hluboké texty s osobním prožitkem.

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

Dolittle

Nádražní 401, 26727 Liteň

Ledové království 2

Politických vězňů 445, Beroun-Město, 26601 Beroun

Ježek Sonic

Koncert Naty Hrychová, Annie Camel a Adéla Zouharová

Typ

KONCERT MLADÝCH ZPĚVAČEKUslyšíte písničky, které znáte z youtube kanálu Naty  a Adél a čeká vás i několik překvapení a nových písní. Do programu jsou také zařazeny soutěže o ceny a speciální host.

Modelář

Nádražní 401, 26727 Liteň