Informace o umístění biokontejnerů

Nově kontejnery na bioodpad jsou rozmístěny na sběrných místech a budou vyváženy 1x za 14 dní.

Hodyně - náves

Hatě - před  provozovnou pana Krtka

Drahlovice  - u otočky

Skuhrov - transformátor

Zemní práce minibagrem

Zemní práce minibagrem.odt

Zápis do MŠ Svinaře

Zápis do MŠ Svinaře proběhne 9.5.2019 od 14:00 do 17:00.

Zápis MŠ Svinaře.pdf

Pozvánka na orientační běh

2019 TZ Vsenory.pdf

OB letak osveta.pdf

Informace o počtu a sídlech volebních okrsků

Informace vodovod

Info pitná voda.docx

výsledky Fe, Mn.pdf

Pozvánka do Kulturáku Liteň

Městys Liteň vás zve v sobotu 13. dubna v 19 hodin na vystoupení komiků Jiřího Jakima a Tigrana Hovakimyana, kteří budou s vtipem a nadsázkou rozebírat vztah mužů a žen.

Vstupenky jsou již v prodeji na radnici, zakoupit je můžete i před představením. Vstupenka stojí 190 Kč.

Nenechte si ujít!

Buďte s námi při první akci, kterou zahajujeme novou éru Kulturáku Liteň, jak jsme nazvali náš společenský dům s kinosálem. Další budou následovat, program Kulturáku můžete sledovat na našich obecních stránkách nebo přímo na facebookové stránce Kulturák Liteň. Děkujeme a těšíme se na viděnou v Kulturáku Liteň!

UKLIĎME SVĚT UKLIĎME ČESKO

Datum konání: 13. 4. 2019

Tento rok již po páté. Přidejte se k nám.

13.4.2019 v 9:00 v Hatích na návsi

Můžete se přidat i v Drahlovicích, Skuhrově a Hodyni. Odvoz bude zajištěn po domluvě.

Uklidme_svet_uklidme_Cesko_2019.pdf

Výlukový jízdní řád - uzavírka v Bělči

Základní linka náhradní dopravy zůstává beze změny, pouze neobsluhuje zastávku Běleč.
Zastávku Běleč obsluhuje mimořádná linka Běleč (zastávka u křižovatky ulic Karlštejnská a Květnové revoluce) - Liteň, v Litni u nádraží bude zřízen přípoj mezi těmito linkami.

Výlukový jízdní řád.pdf

Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva obce Skuhrov

Pozvánka na veřejné zasedání