Break dance v Osově

Break dance Osov.pdf

VODOVOD DRAHLOVICE

Vážení občané,

zítra od 11:00 do 14:00 nepoteče voda z vodovodu v úseku od hasičárny až po Skuhrov. Důvodem je oprava havárie na vodovodní přípojce.

Děkujeme za pochopení.

Výluka na trati PRAHA-BEROUN-PLZEŇ-CHEB

Praha - Beroun - Cheb

Praha - Beroun - Plzeň 29.10.-30.10.

Vodovod Drahlovice

Vážení občané,

voda z vodovodu je opět pitná. Vodu v přípojkách, je nutno odtočit dokud nebude voda čirá.

Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme za pochopení.

Vodovod Drahlovice

Vážení občané,

v současné době voda z vodovodu není pitná, používejte pouze pro osobní hygienu. Jedná se o krátkodobou událost. V současné době pracujeme na odstranění a v nejbližších hodinách bude situace uvedena do pořádku.

Děkujeme za pochopení.

KANALIZACE Hatě - Hodyně

Před několika dny odeslala společnost AQUACONSULT spol. s r.o.   smlouvy o odvádění a čištění odpadních vod spolu s informačním dopisem a Všeobecnými podmínkami odvádění odpadních vod. Žádáme občany o dodržování těchto podmínek. Podepsané smlouvy se odevzdávají na obecním úřadě. Kanalizace je v provozu.

Provozně technické požadavky provozovatele.pdf

Podmínky odvádění odpadních vod.pdf

Co nepatří do kanalizace

Kanalizační řád.pdf

Reklamační-řád-AQC.pdf

Kanalizace DŮLEŽITÉ

Vážení občané,

DO KANALIZACE JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO VYČERPÁVAT STARÉ ZAHNILÉ SEPTIKY.

Pokud  se  toto  bude  dále  odehrávat  může  to  způsobit  havárii  ČOV Svinaře a  pak bychom byli  nuceni  vypnout  čerpání  do  kanalizace  Svinaře  a odčerpávat  tuto  zahnilou odpadní  vodu  přímo  z přečerpávacích stanic.

Děkujeme za dodržování

Pozvánka na veřejné zasedání 15.10.2019

pozvankanazasedani .pdf

Schůzka dětské hřiště MŠ Svinaře

Schůzka k  vybudování dětského hřiště MŠ Svinaře se koná dnes 7.10.2019 od 18h v restauraci U Lípy (Svinaře č.15). Děti můžete vzít s sebou.

KANALIZACE Hatě - Hodyně

Kanalizační systém byl SPUŠTĚN. V následujících dnech obdržíte od společnosti AQUACONSULT, spol. s r.o. smlouvy spolu s informačním dopisem. Vyplněné smlouvy se odevzdávají na obecním úřadě. Do  systému  kanalizace  pro  veřejnou  potřebu lze vypouštět  POUZE  odpadní splaškové  vody a to  v souladu  s kanalizačním  řádem  kanalizace.