4. celosvětový sraz Ludmil & Bořivojů 21.září 2019 Tetín

Zveme Vás na tradiční Svatoludmilskou pouť, která proběhne 21.9.2019. Program začne již v pátek 20.9 večer letním kinem a zakončen bude v neděli, kdy proběhnou výstavy a Bleší trh. Hlavní program však bude v sobotu, a to až do večerních hodin! Program bude jako každý rok zahájen poutní mší (celebruje biskup Karel Herbst), při které budou vysvěceny nové zvony a bude přítomen i vzácný relikviář s ostatky sv. Ludmily a knížete sv. Václava, ty pak budou pro veřejnost vystaveny v kostele sv. Ludmily. Letošní novinkou bude Tetínský trh, kdy je pozváno více jak dvacet různých prodejních stánků. Součástí bude i pět koncertů, tři na hlavním pódiu: pianista Tomáš Živor, Elvis Presley alias Vladimír Lichnovský a kapela Moped 56, dva koncerty jsou pak v kostele sv. Ludmily. Na programu je i již 4. celosvětový sraz Ludmil a Bořivojů, Burčáková slavnost, pestrý program pro děti, historické přednášky, pouťové atrakce a plno další akcí! Proběhne také již 5 . sraz starostů.

A4-Sraz-Ludmila-DIGI.jpg SVL_pout_2019_plakat.jpg

Letní promítání v Litni

Vážení občané Liteň Vás zve na letní promítání – každý pátek od 20 hodin v kině Liteň v budově našeho Kulturáku, jak jsme začali říkat Společenskému domu. Každý druhý pátek promítáme i odpoledne od 17 hodin film pro děti. Začínáme tento pátek českou komedií Ženy v běhu, vstupné je 80 Kč.

Program kina Liten leto 2019.doc

Omezení úředních hodin v příštím týdnu

Vážení spoluobčané,

obec Skuhrov oznamuje, že  v pondělí 15.7.2019 bude obecní úřad uzavřen.  Ve středu 17.7.2019 budou úřední hodiny mimořádně od 16:30 do 18:00.

VODOVOD DRAHLOVICE

Vážení občané, v důsledku krátkodobé havárie ve vodárně momentálně není voda pitná. Může dojít ke krátkodobému výpadku dodávky vody. Na odstranění závad pracujeme. Do dnešní půlnoci by měla být situace vyřešena.

Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme za pochopení.

Schválený závěrečný účet obce Skuhrov za rok 2018

Schválený ZÚ obce Skuhrov za rok 2018.pdf

Dokumentace k veřejnému projednání změny č.4 územního plánu obce Skuhrov

Dokumentace k projednání

Odkalování vodovodu

v pondělí 1.7 a ve středu 3.7. bude probíhat mezi 15:00 -17:00 odkalování vodovodu v části  Skuhrov. V této souvislosti může dojít ke krátkodobému zakalení vody.

V případě přetrvávajících potíží se obracejte na pana Mottla. 724081425

SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU KAŽDÝ TÝDEN

Od 1.7.2019 bude komunální odpad v Drahlovicích, Skuhrově, Hatích a Hodyni vyvážen každou středu.

Pozvánka ke zkouškám znalosti hub

Pozvánka ke zkoušce

Pozvánka na veřejné zasedání zastupitelstva obce Skuhrov

Pozvánka na veřejné zasedání