ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU

Vážení přátelé,

srdečně Vás všechny zveme na tradiční rozsvícení vánočního stromu v sobotu 30.11.2019 od 15:00 v prostorách OÚ.

vanocni plakat.pdf

Program kina v Litni - listopad

program listopad.pdf

Pozvánka na vánoční tvoření

Plakát_v.tvoření (2).docx

Přechod na DVT-B2

Informace o plánovaném vypínání pozemního digitálního televizního vysílání ve standardu DVB-T a přechodu na vysílání v novém standardu DVB-T2.

DVBT2-Letak-FAQ-.pdf

DVBT2-kdy se bude přecházet.pdf

Burza práce v Berouně

Burzu práce 2019,  pořádá Úřad práce ČR ve spolupráci s Městem Beroun dne 20. 11. 2019 od 10:00 do 15:00 hod. v Kulturním domě Plzeňka.

Na této akci se budou prezentovat zaměstnavatelé z nejrůznějších oborů působící na okrese Beroun a v blízkém okolí. Akce je určena všem zájemcům z řad široké veřejnosti shánějící zaměstnání, brigádu či praxi.

Vstup na burzu i veškeré poradenské služby jsou zdarma.

Leták_BP 2019.pdf

Změna vyhlášky o nakládání s komunálním odpadem a poplatku za komunální odpad

Zastupitelstvo obce Skuhrov schválilo dne 15.10. na veřejném zasedání vyhlášku, kterou se stanovuje systém shromažďování, sběr, přeprava, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů a nakládání se stavebním odpadem na území obce Skuhrov  a dále vyhlášku o poplatku za komunální odpad. Obě vyhlášky nabývají účinnost od 1.1.2020.

OZV č.1_2019 .pdf

OZV č. 2_2019 o poplatku za komunální odpad.pdf

Velkoobjemový a nebezpečný odpad

Velkoobjemový odpad

Nebezpečný odpad

Technické požadavky připojení na kanalizační řad

Provozně technické požadavky provozovatele.pdf

Break dance v Osově

Break dance Osov.pdf

VODOVOD DRAHLOVICE

Vážení občané,

zítra od 11:00 do 14:00 nepoteče voda z vodovodu v úseku od hasičárny až po Skuhrov. Důvodem je oprava havárie na vodovodní přípojce.

Děkujeme za pochopení.