Archiv

Na této stránce naleznete starší dokumenty nebo odkazy, které už nejsou tak aktuální.

Internet Dobnet

Oznámení o projednávání návrhu změny č.1 územního plánu

Nabídka volnočasových aktivit

Nabídka volnočasových aktivit, které jsou k dispozici občanům města Berouna a občanům okolních měst a obcí. Tato aktivita  vzešla z výstupů probíhajícího komunitního plánování sociálních služeb ve městě Berouně s cílem usnadnit orientaci především rodinám s dětmi a poskytnout jim ucelenou nabídku využití volného času pro jejich děti.
Nabídky vycházejí v Radničním listu -  měsíčníku vydávaném městem Beroun. Jelikož se výtisk tohoto měsíčníku nedostane do rukou rodin a jednotlivých občanů z okolních obcí či měst, zasíláme Vám je k dispozici a  možnému uveřejnění.

Převzato od: kordinanční skupiny komunitního plánování sociálních služeb ve městě Berouně
Dokument: Volnocasoveaktivity

Usnesení Obecního Zastupitelstva 2003